KONST / Litografier / Färglitografi 14477026
nr 1447 7026
Mats Hådell
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 128/360, Norrskär. Färglitografi, bildmått: 60x85, yttermått inklusive ram: 81x104 cm
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 7 februari 2022
kl 19:23:17
700 kr
800 kr
2.000 kr
2.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)